ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ
- Ukrainian Psychologists Association
- 1 трав. 2023 р.
- Читати 2 хв

Наближається час проведення ПРАКТИЧНОЇ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ "Повернення додому: осмислення та лікування ран війни» – 26-28 травня. Запрошуємо до участі психологів, психотерапевтів, кризових консультантів, соціальних працівників, капеланів – усіх, хто працює з комбатантами і цивільним населенням, травмами, втратами, а також всіх, хто бажає доєднатися.
Представляємо спікерів і теми доповідей, а також теми та ведучих майстер-класів.
Спікери:
✅Дафна Шарон (Максімов) - "Дитяча травма та ПТСР".
✅Максим Жидко - "Резильєнтність під час "ідеального шторму: рефлексії психотерапевта".
✅Анжела Кігічак-Борщевська - "Діти та підлітки: ризики війни та ресурси стійкості".
✅Юлія Мединська - "Втома від пафосу: психоаналітичний погляд".
✅Олег Чабан - «Війна, колективна травма, трансгенераційні очікування».
✅Капітан Збройних сил Катерина Кравченко – «Психологічні особливості взаємодії з тілами загиблих». Ведучі майстер-класів:
✅Олена Онащук - “Як впоратись з важкими переживаннями в умовах сьогодення”.
✅Олена Манондіз, Софія Рєзнік - “Невизначена втрата та безвісти зниклі”.
✅Оксана Шубіна - “Від прийняття та відповідальності до загартування та цінностей, що творять майбутнє”.
✅Олексій Нікулін - “Полон: що допомогло його пережити та відновитися. Особиста рефлексія”.
✅Максим Жидко - “Як допомагати іншим, не загубивши себе, під час гібридної війни”.
✅о. д-р Сергій Кирилюк - “Мультидисциплінарна інтегративна кризова допомога в часи війни: досвід медичного капелана”.
✅Людмила Шепелева - “Техніки відновлення або робота з бойовим стресом”.
✅Іван Данилевський - “Робота з травмою в реляційному підході”.
✅Володимир Коростій, Олександр Поліщук - “Досвід застосування комплексного тренінгу методик військового лідерства та контролю бойового стресу у підрозділах ТРО ЗСУ”.
✅Ірина Жабська - “Стабілізація психоемоційної сфери з використанням системно-феноменологічних методів (Практика Системних Розстановок)”.
✅Олена Гукович - “Ресурси арт-терапії в роботі психолога з травмою війни”.
✅Муза Рощина - “Засоби і методи казкотерапії для дітей”.
✅Ольга Міненко - "Вимушена еміграція та повернення додому". *теми та перелік майстер-класів можуть зазнати незначних змін та доповнень.
Детальний опис тем та представлення ведучих майстер-класів та спікерів буде за посиланням в коментарі. Майстер-класи сплановані таким чином, що відбуваються одночасно (лінійка); можете обирати на власний розсуд. 26 травня початок о 10:00: виступ спікерів (з невеликою перервою на обід), завершення о 15:40. 27 травня початок о 9:00: 3-4 лінійки майстер-класів (з перервою на обід). 28 травня початок о 9:00: 2 лінійки майстер-класів, (перерва на обід), динамічна група (1,5 години), завершення конференції.
✔️В коментарях - посилання на форму реєстрації та телеграм-канал з організаційною інформацією. Усі зібрані кошти (грошовий внесок учасника 600 грн) будуть переказані на потреби ЗСУ. Внесок для студентів - 300 гривень. Для доповідачів участь безкоштовна (у формі реєстрації обирайте "участь в якості доповідача").
По закінченню конференції ви отримаєте електронний сертифікат учасника. Також буде доступний запис конференції. Майстер-класи, які ви не обрали для себе як основні, можна буде переглянути у записі. Організатори психологічної платформи: Факультет психології КНУ імені Тараса Шевченка Українська психологічна асоціація Асоціація психологів України
Comments